Specjalista ds. zamówień z językiem portugalskim

Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Poland · Tivron KRK expand job description ↓

Description

Szukasz ciekawej pracy z językiem portugalskim ?

Aplikuj do nas - międzynarodowego contact center, gdzie możesz spotkać ludzi z pasją!

Stawiamy na rozwój, świetną atmosferę i dobre wynagrodzenie - jeśli uważasz, że na tym można zbudować niezawodny zespół to dołącz do nas i bądź jego częścią.

Zakres obowiązków:
  • Telefoniczna obsługa klienta w j. portugalskim - na infolinię przychodzącą dzwonią klienci, którzy zobaczyli reklamę produktu i są zainteresowani zakupem;
  • Dosprzedaż produktów z branży zdrowia i urody klientom, którzy złożyli u nas zamówienie;
  • Uzupełnianie bazy danych.

Requirements

W zamian oferujemy:
  • Wysokie wynagrodzenie: podstawa plus prowizja zależna od ilości dosprzedanych produktów;
  • Umowa cywilnoprawna (zlecenie/dzieło) lub B2B (koszt prowadzenia działalności bierzemy na siebie-dostajesz dodatkową kwotę na zus i podatek);
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 + jedna pracująca sobota w miesiącu, ale równie dobrze możemy dostosować grafik do Twoich możliwości (min. 20h w tygodniu).

Benefits

Oczekujemy od Ciebie:
  • Znajomości języka portugalskiego na poziomie min. B2/C1;
  • Chęci do pracy w obsłudze klienta i sprzedaży;
  • Zaangażowania.

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie to prosimy o przesłanie aplikacji!

Personal information
Your Profile
Application Details
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w CV i liście motywacyjnym danych osobowych przez Etrose Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Armii Krajowej nr 19, 30-150 Kraków, w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej RODO, Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu prowadzenia procesu rekrutacji, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji.