Specjalista ds. obsługi Klienta i dosprzedaży z j.niemieckim

Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland · Tivron WAW

Description

Do naszego biura zlokalizowanego w samym sercu Saskiej Kępy poszukujemy osoby, która dołączy do nas i będzie mogła wykorzystać swój potencjał, zdolności sprzedażowe i biegłą znajomość języka niemieckiego.

Requirements

Do Twoich zadań będzie należał telefoniczny kontakt z naszymi Klientami z Niemiec, którzy złożyli zamówienie internetowe, zbadanie ich potrzeb, doradzenie jak najkorzystniejszej oferty oraz doprzedaż produktów.

Benefits

W zamian za Twoją pracę oferujemy:Jeśli jesteś osoba żywiołową i komunikatywną oraz znasz biegle j,niemiecki, wyślij nam swoje CV i dołącz do naszego wspaniałego zespołu!Osoby zainteresowane rekrutacją prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w CV i liście motywacyjnym danych osobowych przez Etrose Holding Limited z siedzibą: Office 3, Pamelva Court, 1 Anastasi Shoukri Street, 3035 Limassol, Cyprus w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej RODO, Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu prowadzenia procesu rekrutacji, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji.

Apply for this job