Stażysta w Dziale Mediowym

Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Poland · Intredo

Description

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategię komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów, który na co dzień integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość, tworząc skuteczne narzędzia sprzedaży online.


Jeśli interesują Cię media online, jesteś osobą komunikatywną to staż w agencji performance marketingu jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy Ci możliwość odbycia stażu i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w Grupie Intredo. U nas poznasz od podstaw specyfikę pracy Działu Mediowego. Poszukujemy osób na 3 miesięczny płatny staż - jeśli się sprawdzisz zostaniesz z nami.


Kogo szukamy?

Pogram stażowy kierujemy do osób zainteresowanych rozwojem w dziedzinie performance marketingu, mile widziani są Studenci lub Absolwenci stawiający pierwsze kroki na rynku pracy.

Co będzie należało do Twoich zadań?

Requirements

Zapraszamy Cię do nas, jeśli...

Benefits

W programie oferujemy Ci:

Apply for this job